Organizacja konferencji Kraków
Organizacja konferencji w Krakowie
COTI Conference specjalizuje się w organizacji konferencji naukowych w Krakowie i innych polskich ośrodkach naukowych.

Specjalizujemy się w obsłudze finansowo-merytorycznej konferencji naukowych i specjalistycznych od kilkudziesięciu do kilkuset uczestników. Zapewniamy kompleksową obsługę konferencji w formule od A do Z. To znaczy, że zajmujemy się każdym aspektem wydarzenia, od rejestracji finansowej uczestników przez obsługę abstraktów, pełnych artykułów z możliwością systemowej recenzji iteracyjnej, tłumaczeń, na technicznych aspektach konferencji, jak oświetlenie i nagłośnienie kończąc.

Zapewniamy dokumentację, obsługę finansową i unikalny system recenzji artykułów.

Współpracujemy z krakowskimi uczelniami i ośrodkami naukowymi z Europy i nie są nam obce zagadnienia z różnych dziedzin: medycyny, prawa, geografii, geologii, technologii, górnictwa i fizyki.
W ramach organizacji konferencji zapewnimy obsługę logistyczną wydarzenia, promocję w mediach, a we współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami zorganizujemy mniej formalne elementy konferencji.

konferencje
konferencje2
JAK PRACUJEMY?

Mamy to szczęście, że wszyscy kochamy to, co robimy. dlatego, jeśli szukacie Państwo firmy pełnej pasji, pomysłów i doświadczenia to trafiliście we właściwe miejsce .
Pełna obsługa

Oferujemy różne modele współpracy, w tym formułę od a do z.

partnerzy

Mamy grono sprawdzonych w boju i rzetelnych podwykonawców.

Unikalność

Staramy się, aby każde wydarzenie zawierało wyjątkowe elementy.

ochrona

Zadbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników wydarzenia.

Wsparcie

Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Kreatywność

Kreatywne rozwiązania i ciekawe pomysły to nasza specjalność.

Gwarantujemy pełne wsparcie przed wydarzeniem, w trakcie jego realizacji, a także po jego zakończeniu. Nasze działania obejmują nie tylko przygotowanie koncepcji, ale także zdobycie pozwoleń, przygotowanie dokumentacji oraz całą logistykę wydarzenia od A do Z.

Zapewniamy pełną kontrolę realizacji od strony finansowej, a dla każdej imprezy przygotowujemy indywidualny budżet. Uczestnik rejestrując się na dane wydarzenie otrzymuje potwierdzenie rejestracji wraz z opcjami płatności w czasie rzeczywistym.

Pilnujemy, aby każdy Państwa pomysł był zawsze na najwyższym poziomie i spełniał wszystkie wymogi jakościowe oraz estetyczne. Nasz dział reklamowy przygotuje projekt identyfikacji wizualnej wydarzenia, dedykowaną stronę www, materiały do wydarzeń, filmy oraz albumy zdjęć z wydarzenia.

pytania? / Jesteśmy TU dla WAS!
Nie boimy się wyzwań, dlatego realizujemy rzeczy, których nie podjęliby się inni.
anna
Anna Inglot
General Manager

Pracowaliśmy dla:

nasze ostatnie realizacje Konferencji i kongresów

Pracujemy dla różnych klientów realizując eventy  dla szerokich grup odbiorców jak i małe kameralne wydarzenia. Każdy z nich to inna historia. Zobacz co zrobiliśmy dla innych i co możemy zrobić dla Ciebie.