Organizacja wydarzeń online
Organizacja wydarzeń hybrydowych
COTI Conference specjalizuje się w organizacji konferencji i innych spotkań w trybie hybrydowym

Przedstawiamy niezawodne narzędzie do tworzenia i obsługi eventów hybrydowych umożliwiające łatwy i skuteczny kontakt z Twoimi pracownikami, klientami i partnerami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów proponujemy nową formę organizowania wydarzeń. Przygotujemy ofertę specjalnie dostosowaną do Państwa potrzeb oraz wymagań dotyczących organizacji wydarzeń hybrydowych.

Zapewniamy wysokie bezpieczeństwo baz danych, kontrolę udostępniania transmisji, nieograniczoną liczbę odbiorców

Przygotujemy pokoje webinarowe możliwością czatu w czasie rzeczywistym, sesje równoległe, streaming z prelekcji, wirtualną reklamę firmy i sponsorów podczas wydarzenia, pliki, prezentacje i nagrania do pobrania, transmisję poprzez platformy społecznościowe (np. Facebook, Youtube, Instagram etc.), integrację z dostępnymi narzędziami komunikacji: Zoom, Teams, Google Meet, Webex.

082_DIOXIN
059_DIOXIN
JAK PRACUJEMY?

Mamy to szczęście, że wszyscy kochamy to, co robimy. dlatego, jeśli szukacie Państwo firmy pełnej pasji, pomysłów i doświadczenia to trafiliście we właściwe miejsce .
Pełna obsługa

Oferujemy różne modele współpracy, w tym formułę od a do z.

partnerzy

Mamy grono sprawdzonych w boju i rzetelnych podwykonawców.

Unikalność

Staramy się, aby każde wydarzenie zawierało wyjątkowe elementy.

ochrona

Zadbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników wydarzenia.

Wsparcie

Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Kreatywność

Kreatywne rozwiązania i ciekawe pomysły to nasza specjalność.

Gwarantujemy pełne wsparcie przed wydarzeniem, w trakcie jego realizacji, a także po jego zakończeniu. Nasze działania obejmują nie tylko przygotowanie koncepcji, ale także zdobycie pozwoleń, przygotowanie dokumentacji oraz całą logistykę wydarzenia od A do Z.

Zapewniamy pełną kontrolę realizacji od strony finansowej, a dla każdej imprezy przygotowujemy indywidualny budżet. Uczestnik rejestrując się na dane wydarzenie otrzymuje potwierdzenie rejestracji wraz z opcjami płatności w czasie rzeczywistym.

Pilnujemy, aby każdy Państwa pomysł był zawsze na najwyższym poziomie i spełniał wszystkie wymogi jakościowe oraz estetyczne. Nasz dział reklamowy przygotuje projekt identyfikacji wizualnej wydarzenia, dedykowaną stronę www, materiały do wydarzeń, filmy oraz albumy zdjęć z wydarzenia.

pytania? / Jesteśmy TU dla WAS!
Nie boimy się wyzwań, dlatego realizujemy rzeczy, których nie podjęliby się inni.
anna
Anna Inglot
General Manager
Pracowaliśmy dla:

nasze ostatnie realizacje Konferencji i kongresów

Pracujemy dla różnych klientów realizując eventy dla szerokich grup odbiorców, jak i małe kameralne wydarzenia. Każdy z nich to inna historia. Zobacz, co zrobiliśmy dla innych i co możemy zrobić dla Ciebie.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.