Organizacja konferencji Kraków
Organizacja konferencji w Krakowie
COTI Conference specjalizuje się w organizacji konferencji naukowych w Krakowie i innych polskich ośrodkach naukowych.

Specjalizujemy się w obsłudze finansowo-merytorycznej konferencji naukowych i specjalistycznych od kilkudziesięciu do kilkuset uczestników. Zapewniamy kompleksową obsługę konferencji w formule od A do Z. To znaczy, że zajmujemy się każdym aspektem wydarzenia, od rejestracji finansowej uczestników przez obsługę abstraktów, pełnych artykułów z możliwością systemowej recenzji iteracyjnej, tłumaczeń, na technicznych aspektach konferencji, jak oświetlenie i nagłośnienie kończąc.

Zapewniamy dokumentację, obsługę finansową i unikalny system recenzji artykułów.

Współpracujemy z krakowskimi uczelniami i ośrodkami naukowymi z Europy i nie są nam obce zagadnienia z różnych dziedzin: medycyny, prawa, geografii, geologii, technologii, górnictwa i fizyki.
W ramach organizacji konferencji zapewnimy obsługę logistyczną wydarzenia, promocję w mediach, a we współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami zorganizujemy mniej formalne elementy konferencji.

konferencje
konferencje2
JAK PRACUJEMY?

Mamy to szczęście, że wszyscy kochamy to, co robimy. dlatego, jeśli szukacie Państwo firmy pełnej pasji, pomysłów i doświadczenia to trafiliście we właściwe miejsce .
Pełna obsługa

Oferujemy różne modele współpracy, w tym formułę od a do z.

partnerzy

Mamy grono sprawdzonych w boju i rzetelnych podwykonawców.

Unikalność

Staramy się, aby każde wydarzenie zawierało wyjątkowe elementy.

ochrona

Zadbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników wydarzenia.

Wsparcie

Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Kreatywność

Kreatywne rozwiązania i ciekawe pomysły to nasza specjalność.

Gwarantujemy pełne wsparcie przed wydarzeniem, w trakcie jego realizacji, a także po jego zakończeniu. Nasze działania obejmują nie tylko przygotowanie koncepcji, ale także zdobycie pozwoleń, przygotowanie dokumentacji oraz całą logistykę wydarzenia od A do Z.

Zapewniamy pełną kontrolę realizacji od strony finansowej, a dla każdej imprezy przygotowujemy indywidualny budżet. Uczestnik rejestrując się na dane wydarzenie otrzymuje potwierdzenie rejestracji wraz z opcjami płatności w czasie rzeczywistym.

Pilnujemy, aby każdy Państwa pomysł był zawsze na najwyższym poziomie i spełniał wszystkie wymogi jakościowe oraz estetyczne. Nasz dział reklamowy przygotuje projekt identyfikacji wizualnej wydarzenia, dedykowaną stronę www, materiały do wydarzeń, filmy oraz albumy zdjęć z wydarzenia.

pytania? / Jesteśmy TU dla WAS!
Nie boimy się wyzwań, dlatego realizujemy rzeczy, których nie podjęliby się inni.
anna
Anna Inglot
General Manager
Pracowaliśmy dla:

nasze ostatnie realizacje Konferencji i kongresów

Pracujemy dla różnych klientów realizując eventy  dla szerokich grup odbiorców jak i małe kameralne wydarzenia. Każdy z nich to inna historia. Zobacz co zrobiliśmy dla innych i co możemy zrobić dla Ciebie.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.