Eventy firmowe Kraków
Organizacja eventów firmowych w Krakowie
COTI Conference specjalizuje się w organizacji eventów dla firm i imprez firmowych.

Proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań skierowanych dla firm i przedsiębiorstw,  klientów oraz partnerów biznesowych. Realizujemy imprezy integracyjne, wieczory tematyczne, programy specjalne i kreatywne eventy. Dobór programu zależy od celu imprezy, a wyjazdy często łączymy ze szkoleniami nastawionymi na rozwój różnych kompetencji. Zapewniamy realizację nieszablonowych pomysłów, które dopasowujemy do charakteru imprezy, a programy budujące wizerunek firmy nie są nam obce.

Stała współpraca z ekspertami w wielu dziedzinach: reżyserami, aktorami, konferansjerami, stylistami i scenografami pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych scenariuszy.

Realizujemy i przygotowujemy imprezy i wydarzenia, które często są połączone ze szkoleniami i konferencjami: uroczyste gale, jubileusze firmowe, bale karnawałowe, wigilie firmowe, imprezy okolicznościowe. Dla każdego wydarzenia tworzymy szczegółowy scenariusz zabawy, zapewniamy pełny pakiet obsługi artystycznej i technicznej. Zawsze dbamy o prawidłową komunikację i odpowiadamy za poprawną realizację zlecenia.

realizacja-side-panel
eventy-dla-firm
JAK PRACUJEMY?

Mamy to szczęście, że wszyscy kochamy to, co robimy. dlatego, jeśli szukacie Państwo firmy pełnej pasji, pomysłów i doświadczenia to trafiliście we właściwe miejsce .
Pełna obsługa

Oferujemy różne modele współpracy, w tym formułę od a do z.

partnerzy

Mamy grono sprawdzonych w boju i rzetelnych podwykonawców.

Unikalność

Staramy się, aby każde wydarzenie zawierało wyjątkowe elementy.

ochrona

Zadbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników wydarzenia.

Wsparcie

Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Kreatywność

Kreatywne rozwiązania i ciekawe pomysły to nasza specjalność.

Gwarantujemy pełne wsparcie przed wydarzeniem, w trakcie jego realizacji, a także po jego zakończeniu. Nasze działania obejmują nie tylko przygotowanie koncepcji, ale także zdobycie pozwoleń, przygotowanie dokumentacji oraz całą logistykę wydarzenia od A do Z.

Zapewniamy pełną kontrolę realizacji od strony finansowej, a dla każdej imprezy przygotowujemy indywidualny budżet. Uczestnik rejestrując się na dane wydarzenie otrzymuje potwierdzenie rejestracji wraz z opcjami płatności w czasie rzeczywistym.

Pilnujemy, aby każdy Państwa pomysł był zawsze na najwyższym poziomie i spełniał wszystkie wymogi jakościowe oraz estetyczne. Nasz dział reklamowy przygotuje projekt identyfikacji wizualnej wydarzenia, dedykowaną stronę www, materiały do wydarzeń, filmy oraz albumy zdjęć z wydarzenia.

pytania? / Jesteśmy TU dla WAS!
Nie boimy się wyzwań, dlatego realizujemy rzeczy, których nie podjęliby się inni.
anna
Anna Inglot
General Manager
Pracowaliśmy dla:

nasze ostatnie realizacje eventów i imprez firmowych

Pracujemy dla różnych klientów realizując eventy dla szerokich grup odbiorców, jak i małe kameralne wydarzenia. Każdy z nich to inna historia. Zobacz, co zrobiliśmy dla innych i co możemy zrobić dla Ciebie.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.