Nazywamy się COTI Conference
KIM Jesteśmy?
Specjalistami w organizacji eventów, konferencji naukowych i imprez firmowych

COTI CONFERENCE  to doświadczony management konferencji naukowych i specjalista w organizacji eventów i wszelkich imprez firmowych skoncentrowany na dostarczaniu jakości.

…Planowanie strategiczne we wstępnej fazie obsługi ma dziś kluczowe znaczenie dla sukcesu końcowego i jakości wydarzenia.

Od 13 lat dostarczamy bardziej i mniej typowe rozwiązania w zakresie organizacji eventów i wydarzeń naukowych. Działamy na styku biznesu i nauki.

o-nas-coti
JAK PRACUJEMY?

Mamy to szczęście, że wszyscy kochamy to co robimy dlatego, jeśli szukacie Państwo firmy pełnej pasji, pomysłów i doświadczenia to trafiliście we właściwe miejsce .
Pełna obsługa

Oferujemy różne modele współpracy, w tym formułę od a do z.

partnerzy

Mamy grono sprawdzonych w boju i rzetelnych podwykonawców.

Unikalność

Staramy się aby każde wydarzenie zawierało wyjątkowe elementy.

ochrona

Zadbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników wydarzenia.

Wsparcie

Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Kreatywność

Kreatywne rozwiązania i ciekawe pomysły to nasza specjalność.

Gwarantujemy pełne wsparcie przed wydarzeniem, w trakcie jego realizacji, a także po jego zakończeniu. Nasze działania obejmują nie tylko przygotowanie koncepcji, ale także zdobycie pozwoleń, przygotowanie dokumentacji oraz całą logistykę wydarzenia od A do Z.

Zapewniamy pełną kontrolę realizacji od strony finansowej, a dla każdej imprezy przygotowujemy indywidualny budżet. Uczestnik rejestrując się na dane wydarzenie otrzymuje potwierdzenie rejestracji wraz z opcjami płatności w czasie rzeczywistym.

Pilnujemy, aby każdy Państwa pomysł był zawsze na najwyższym poziomie i spełniał wszystkie wymogi jakościowe oraz estetyczne. Nasz dział reklamowy przygotuje projekt identyfikacji wizualnej wydarzenia, dedykowaną stronę www, materiały do wydarzeń, filmy oraz albumy zdjęć z wydarzenia.

pytania? / Jesteśmy TU dla WAS!
Nie boimy się wyzwań, dlatego realizujemy rzeczy, których nie podjęliby się inni.
anna
Anna Inglot
General Manager

Pracowaliśmy dla:

nasze ostatnie realizacje

Pracujemy dla różnych klientów realizując eventy  dla szerokich grup odbiorców, jak i małe kameralne wydarzenia. Każdy z nich to inna historia. Zobacz, co zrobiliśmy dla innych i co możemy zrobić dla Ciebie.