Eventy firmowe Kraków
Organizacja eventów firmowych w Krakowie
COTI Conference specjalizuje się w organizacji eventów dla firm i imprez firmowych.

Proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań skierowanych dla firm i przedsiębiorstw,  klientów oraz partnerów biznesowych. Realizujemy imprezy integracyjne, wieczory tematyczne, programy specjalne i kreatywne eventy. Dobór programu zależy od celu imprezy, a wyjazdy często łączymy ze szkoleniami nastawionymi na rozwój różnych kompetencji. Zapewniamy realizację nieszablonowych pomysłów, które dopasowujemy do charakteru imprezy, a programy budujące wizerunek firmy nie są nam obce.

Stała współpraca z ekspertami w wielu dziedzinach: reżyserami, aktorami, konferansjerami, stylistami i scenografami pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych scenariuszy.

Realizujemy i przygotowujemy imprezy i wydarzenia, które często są połączone ze szkoleniami i konferencjami: uroczyste gale, jubileusze firmowe, bale karnawałowe, wigilie firmowe, imprezy okolicznościowe. Dla każdego wydarzenia tworzymy szczegółowy scenariusz zabawy, zapewniamy pełny pakiet obsługi artystycznej i technicznej. Zawsze dbamy o prawidłową komunikację i odpowiadamy za poprawną realizację zlecenia.

realizacja-side-panel
eventy-dla-firm
JAK PRACUJEMY?

Mamy to szczęście, że wszyscy kochamy to, co robimy. dlatego, jeśli szukacie Państwo firmy pełnej pasji, pomysłów i doświadczenia to trafiliście we właściwe miejsce .
Pełna obsługa

Oferujemy różne modele współpracy, w tym formułę od a do z.

partnerzy

Mamy grono sprawdzonych w boju i rzetelnych podwykonawców.

Unikalność

Staramy się, aby każde wydarzenie zawierało wyjątkowe elementy.

ochrona

Zadbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników wydarzenia.

Wsparcie

Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Kreatywność

Kreatywne rozwiązania i ciekawe pomysły to nasza specjalność.

Gwarantujemy pełne wsparcie przed wydarzeniem, w trakcie jego realizacji, a także po jego zakończeniu. Nasze działania obejmują nie tylko przygotowanie koncepcji, ale także zdobycie pozwoleń, przygotowanie dokumentacji oraz całą logistykę wydarzenia od A do Z.

Zapewniamy pełną kontrolę realizacji od strony finansowej, a dla każdej imprezy przygotowujemy indywidualny budżet. Uczestnik rejestrując się na dane wydarzenie otrzymuje potwierdzenie rejestracji wraz z opcjami płatności w czasie rzeczywistym.

Pilnujemy, aby każdy Państwa pomysł był zawsze na najwyższym poziomie i spełniał wszystkie wymogi jakościowe oraz estetyczne. Nasz dział reklamowy przygotuje projekt identyfikacji wizualnej wydarzenia, dedykowaną stronę www, materiały do wydarzeń, filmy oraz albumy zdjęć z wydarzenia.

pytania? / Jesteśmy TU dla WAS!
Nie boimy się wyzwań, dlatego realizujemy rzeczy, których nie podjęliby się inni.
anna
Anna Inglot
General Manager

Pracowaliśmy dla:

nasze ostatnie realizacje eventów i imprez firmowych

Pracujemy dla różnych klientów realizując eventy dla szerokich grup odbiorców, jak i małe kameralne wydarzenia. Każdy z nich to inna historia. Zobacz, co zrobiliśmy dla innych i co możemy zrobić dla Ciebie.